KARLŮV KROK 2019 

Klub Krušných hor pořádá tradiční Nordic wolking - akce zařazená do projektu ČUS Sportuj s námi

Termín: 31.8.2019

Místo: Boží Dar

Slovo pořadatelky:

Milí sportovní přátelé,

Stalo se již tradicí, že vás s koncem letních prázdnin zveme na Boží Dar, na nordic walking pochod Karlův krok, který letos odstartuje v sobotu 31.8.2019 již jako 16.ročník, v rámci akce Krok ke zdraví 2019.

Doufám, že i Vy máte toto datum zapsáno v kalendáři a přijedete na Boží Dar udělat ten Váš krok ke zdraví.

Stejně jako každý rok, ani letos se nebude jen pochodovat, ale také malovat, hrát si a užívat si krásného letního dne v rytmu našeho malého Country/Bluegrass festiválku. Svojí  účast potvrdil také dermatolog a žilní specialista MUDr.Daniel Horváth, takže bude i poradna. Samozřejmostí je také půjčovna holí k aktivitě nordic walking. Vítáni jsou však i účastníci bez holí, protože hole nejsou podmínkou. Na prvním místě je pohyb!

Pokud se rozhodnete zúčastnit, určitě doporučujeme registraci předem a to buď přes webové stránky https://krokkezdravi.com/registrace/, nebo odesláním vyplněné přihlášky v příloze na adresu info@krokkezdravi.com.

Stejně jako vloni, také letos budeme vybírat registrační poplatek ve výši 50 Kč. Vybranou částkou společně předáme sportovnímu klubu SK Kontakt Karlovy Vary, který svojí činností usiluje o zpřístupnění sportu zdravotně postižených na všech úrovních, pro všechny věkové kategorie 

A nezapomeňte, pro každého registrovaného účastníka máme připravený dárek! Letos opět pěkné tričko.

Těšíme se na setkání na Božím Daru!

S pozdravem,

 

Ivana Dobišová

Koordinátor projektu